BİZ D'GARAJ...

D'GARAJ TASARIM LİMİTED ŞİRKETİ

  2019 Yılında aydınlatma ürünleri online mağazası olarak kurduğumuz D'GARAJ, ilk yatırım turunu 2020 ocak ayında tamamladı. Aldığımız yatırımla ilk fiziksel mağazamız Mersin Yenişehir'de açıldı. Daha sonra online mağaza kapasitesini genişletip bünyemize mobilya ve dekorasyon ürünleri de eklendi. 

Kendi bünyemizde büyük bir özveri ve titizlikle ürettiğimiz aydınlatma ürünlerimizi her geçen gün daha da geliştiriyor ve ar-ge çalışmalarımızla yeniliyoruz. 

Bursa İnegöl bölgesinde mobilya ve dekorasyon üreticilerimizle çalışmaya devam ediyor, müşteri memnuniyetini en üst noktada tutabilmek için üretici fabrikaları ile beraber hareket ederek ürün teslimatları ve tedarikleri konusunda iş planları geliştiriyoruz. 

  Yapımı Çukurova bölgesinde devam eden merkez depomuz ve tesisimizle üretim ve tedarik kapasitelerimizi genişleterek hızlı büyüyen markamızın ihtiyaçlarını karşılayabilmek için sürekli çalışmaya devam ediyoruz.

   

   2021 sene içerisinde Antalya ve Adana'da açılması planlanan 2 mağaza sayesinde, Akdeniz bölgesinde  daha iyi hizmet sağlamanın yanı sıra, ürünlerimizi daha hızlı bir şekilde müşterilerimize ulaştırmak ve mağaza sayılarımızı her geçen yıl arttırarak D'GARAJ ürünlerini sizlere yakından tanıtmak bizlerin vazgeçilmez bir misyonu olacaktır...

BİZİ TAKİP ET

  • Beyaz Instagram Simge
  • Beyaz Facebook Simge

Müşteri Hizmetleri:

0850 207 22 23

© 2020 by D'GARAJ. Markanın tüm hakkı saklıdır.