top of page

Tasarımdan kapınıza kadar uzanan deneyime hazır mısınız?

tasarım

tasarım

Tasarım süreci, bir ürün size gelene kadar olan sürecin ilk adımıdır. Bir fikir üzerine tasarlanan mobilya ve aydınlatma ürünleri, tasarımcılarımız tarafından en ince ayrıntısına kadar detaylandırılır.

statik
Bilgisayarda Çalışma

statik

Tasarlanan ürünler bazı düzenleme ve değerlendirmelerden geçmektedir. Buradaki amaç, son kullanıcının ürünleri en verimli şekilde kullanmasını sağlamaktır. Tasarlanan ürünler statik departmanı tarafından onaylandıktan sonra süreç devam eder.

stil analiz
Editoryal tasarım

stil analiz

Portföyde yer alacak ürünler koleksiyonlarına göre ayrıştırılır. İç mimarlarımız ve ürün tasarımcılarımız her ürün koleksiyonu için ayrı ayrı renk ve doku belirlemektedir. Mobilya koleksiyonlarında kumaş dokuları ve çeşitleri, ahşap renkleri seçilir. Aydınlatma bölümünde ise gövde yüzey renkleri ve cam seçimleri yapılır. Kısacası her ürün kendi grubunda en ince detayına kadar görselleştirilir.

mock-up
Erkek Takı Tasarımcısı

mock-up

Artık ürünün canlanma zamanı gelmiştir. Mock-up bölümünde ürünler, tasarlandığı şekilde ilk üretim sürecine başlanır ve ortaya çıkartılır. Bu gerçek bir ürün değildir. Tasarlanan ürünlerin sadece bir kalıbıdır.

ar-ge

ar-ge

Mock-up bölümünde kalıbı çıkan ürünler Ar-Ge bölümüne gelmektedir. Bu kalıp üzerinden son kullanıcı için uzun ve detaylı testlere tabi tutulur. Bu testler mobilya bölümündeki bir kanepe için ortalama 160 gün, aydınlatma ürünleri için ise 90 gündür. Burada ürünlerin sürdürülebilir olması ve kullanıcılar tarafından sorunsuz uzun yıllar kullanılması amaçlanmaktadır.

üretim

üretim

Ar-Ge testleri tamamlanan ürünler üretim sürecine alınır. Artık tüm süreçlerden başarıyla geçilmiştir ve ürünler son kullanıcıya ulaştırılmak üzere üreticilerimizde ve atölyelerimizde üretime başlar.

buluşma
Ürün Paketleyen Girişimci

buluşma

Bitmiş ürünler özenle paketlendikten sonra D'GARAJ mağazalarına sevk edilir. Online mağaza siparişleri ise ürünlerin kargo sürecinde zarar görmemesi için özel ambalajlamalarla kaplanır. Bu serüvenin ardından artık ürünler son kullanıcıya yani size ulaştırılmaya hazırdır.

mutlu son...

bottom of page